Sezónu uzatvárame víťazstvom v Žiline
Do stretnutia sme vstúpili veľmi aktívne a už v 6. minúte sme sa dostali do vedenia po vlastnom góle domácich – 0:1. O niekoľko minút neskôr mohol naše vedenie zvýšiť Palumets, no jeho strela z hranice šestnástky skončila na brvne. Blízko ku gólu bol aj Chyla, ktorý mieril tesne vedľa žilinskej brány.
V ďalšom priebehu prvého polčasu sme pokračovali v aktívnom výkone a vytvárali si ďalšie príležitosti. Do šance sa dostal aj Šiler, no domáci dokázali jeho pokus zablokovať. Druhý gól sme pridali v 43. minúte, keď sa po odrazenej lopte presadil Mrvaljevič – 0:2. Tesne pred prestávkou mohol skórovať aj Šiler, jeho únik však zastavila pravá tyč domácej brány.
Po zmene strán sa domáci snažili s výsledkom niečo urobiť a boli aktívnejší, no naša defenzíva pracovala spoľahlivo. Jedinú vážnejšiu príležitosť Žiliny vyriešil Domaniský, ktorý si poradil so strelou Bzdyla.
Zo Žiliny si tak odvážame cenné víťazstvo a sezónu uzatvárame ziskom troch bodov.
MŠK Žilina - FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:2)
Góly: 6. Bari (vl.), 43. Mrvaljevič.
Rozhodovali: Dohál - Kmec, Hrebeňár, ŽK: Roginič, Ďatko - Šiler, Luka
Diváci: 1586
Žilina: Sváček - Svoboda (46. Mohammed Issah), Kaša, Minárik - Szánthó (46. Iľko), Káčer (76. Baleja), Bzdyl, Bari - Faško, Juliš (46. Roginič), Florea (46. Ďatko)
Podbrezová: Domaniský - Lampreht, Luka, Mielke - Kováčik, Š. Faško (57. Štefánik), Palumets (86. Hakobyan), Khiminets - Chyla (76. Havrylenko) - Šiler (76. Kujabi), Mrvaljevič (57. Silagadze)
