Bod proti Slovanu nám ušiel v závere
V prvom polčase mali hostia viac z hry, no podržal nás brankár Domaniský, ktorý zneškodnil viaceré nebezpečné pokusy Slovana. Aj my sme sa dokázali dostať do sľubných situácií a po úniku Silagadzeho sme sa dokonca tešili z gólu, ten však pre tesný ofsajd neplatil.
Po zmene strán sme sa ujali vedenia. Chyla vysunul Kováčika, ktorý si našiel priestor medzi obrancami hostí a presným zakončením otvoril skóre – 1:0.
Slovan následne zvýšil aktivitu a podarilo sa mu vyrovnať po strele Barseghjana spoza šestnástky – 1:1. V závere sme bojovali o cenný bod, no v šiestej minúte nadstaveného času rozhodli hostia z pokutového kopu, ktorý premenil Jankovič.
Napriek bojovnému výkonu tak zo zápasu napokon odchádzame bez bodového zisku. Posledný zápas v nadstavbe odohráme 16. mája o 17:00 v Žiline.
FK Železiarne Podbrezová - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:0)
Góly: 52. Kováčik – 68. Barseghjan, 90.+6 Jankovič (z 11 m)
Rozhodcovia: Benedik – Bobko, Hrebeňár, ŽK: Šiler, Štefánik – Bajrič
Diváci: 1267
Podbrezová: Domaniský – Lampreht, Luka, Mielke – Kováčik, Štefánik (69. Khiminets), Chyla, Sanusi (46. Palumets) – Hakobjan (57. Š. Faško), Šiler (79. Mrvaljevič), Silagadze (46. Galčík)
Slovan: Trnovský – Bajrić, Kašia, Wimmer (60. Ibrahim), Zuberu (8. Cruz) – Matsouka (60. Jankovič), Ihnatenko, Gajdoš – Barseghjan, Yirajang (69. Maroš), Mak (69. Kucharevyč)
