Jakub Řehák sa stal novým Železiarom!
Do FK Železiarne Podbrezová prichádza talentovaný útočník a mládežnícky reprezentant Českej republiky, Jakub Řehák.
Z Viktorie Plzeň prichádza do nášho klubu s trojročným kontraktom a veľkým potenciálom.
„Keď sa naskytla možnosť získať tohto hráča, urobili sme všetko pre to, aby sme sa dohodli. Ide o veľmi zaujímavého útočníka, ktorý disponuje výbornými fyzickými parametrami a už dnes patrí do mládežníckej reprezentácie Českej republiky. V Plzni nastupoval aj v juniorskej kategórii, takže má skúsenosti aj s mužským futbalom. Teší ma, že sme s ním podpísali trojročný kontrakt a prajem mu predovšetkým veľa zdravia a úspechov v našom drese,“ povedal generálny manažér Miroslav Poliaček.
Jakub sa k tímu pripojí k tréningovému procesu po absolvovaní svojich reprezentačných povinností.
Vitaj v Podbrezovej, Jakub!
